Skocz do zawartości

Witaj na ArmA3 Project Life Polska

Najbardziej zaawansowana modyfikacja RP do Army 3 powróciła do Polski!

Wyjątkowa ekonomia i możliwości zarobku! Górnik, farmer, deratyzator, kurier, taksówkarz... to tylko kilka przykładów prac, którym możesz się oddać na Fisher's Island w pogoni za bogactwem. A może chciałbyś założyć własne przedsiębiorstwo?! Nic nie stoi na przeszkodzie!
Przeczytaj więcej     Zostań obywatelem

Witaj na ArmA3 Project Life Polska

Dedykowany serwer z własnym Forum, TeamSpeak3 i Discord jako elementy komunikacji pomiędzy obywatelami, na pewno ułatwią Wam odnalezienie właściwego miejsca dla swojej postaci na Fisher's Island.
Zostań obywatelem

Witaj na ArmA3 Project Life Polska

Marzyłeś o tym by zostać przedstawicielem służb takich jak Sheriff's Department lub Coast Guard? A może chciałeś być przedstawicielem władzy sądowniczej lub politykiem? A3PL to miejsce, gdzie możesz przekonać się jak to jest!
Zostań obywatelem

Witaj na ArmA3 Project Life Polska

Każdy czasami marzył aby być tym złym... Handel bronią, napady, produkcja narkotyków i nielegalnego alkoholu to tylko kilka propozycji dla tych, którzy wolą być ściganymi, aniżeli ścigać 🙂
Zostań obywatelem

Forum

 1. A3PL

  1. Wiadomości

   W tym dziale znajdziesz najnowsze wiadomości dotyczące A3PL

   13
   odpowiedzi
  2. 18
   odpowiedzi
  3. Regulamin

   Tutaj znajdziesz wszystkie regulaminy, które obowiązują na forum oraz serwerze.

   7
   odpowiedzi
  4. Community

    Dział dla naszej Społeczności. Wszelkie przydatne informacje oraz nie tylko

   • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
  5. Eventy

   Chciałbyś wziąć udział w evencie? Może masz swoją propozycję? To dział właśnie dla Ciebie!

   • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
   • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
 2. Strefa OOC

  1. 6
   odpowiedzi
  2. 35
   odpowiedzi
 • Statystyki użytkowników

  390
  Użytkowników
  298
  Najwięcej online
  Andrzej Golara
  Najnowszy użytkownik
  Andrzej Golara
  Rejestracja
 • Kto jest online?   0 użytkowników, 0 anonimowych, 0 gości (Zobacz pełną listę)

  Brak zarejestrowanych użytkowników online

 • pEo0dNO.png

  YMQbXdS.png

  uFvCGcl.png

 • iconfinder_facebook_287801.png   iconfinder_twitter_287618.png  iconfinder_discord_2308078.png  iconfinder_steam_287622-3.png

 • TeamSpeak 3

  1109549.png
 • Staff Online

  Brak użytkowników do pokazania

 • Twitter [IC]

 • Obecne cele dotacji

 • Tematy

 • Odpowiedzi

  • Drodzy Gracze! Na wstępie chciałbym przedstawić moją osobę. W minionym tygodniu zostałem powołany przez @QBA.WTFna Head Admina. Wobec powyższego został mi powierzony nadzór nad personelem, oraz przejęcie obowiązków administracyjno-organizacyjnych od Qby. W związku z tym wszelkie pomysły, oferty, skargi i uwagi śmiało można kierować bezpośrednio do mnie. Oprócz mnie osobą nadzorującą prace niższej rangą administracji (Staff, Trial Staff) został powołany @Simon Brown. Wszelkie skargi lub uwagi dotyczące pracy w/w grupy proszę kierować bezpośrednio do niego. To tyle słowem wstępu. Przechodząc do meritum chciałbym przedstawić zaawansowanie prac nad uruchomieniem serwera A3PL. Obecnie kończymy prace nad tłumaczeniami i synchronizacją misji pochodzącej od zespołu developerskiego z USA oraz z Francji. Przewidujemy, że potrwa to około 3-4 dni. Kolejnym krokiem, który jest dla nas można powiedzieć fundamentalnym są testy funkcjonalności, a także przede wszystkim opracowanie odpowiedniej ekonomii. Dobra struktura finansowa panująca na Fisher’s Island to spora część składowa ewentualnego sukcesu dlatego chcemy możliwie jak najlepiej zaplanować oraz przygotować ekonomię dla Waszej rozgrywki. Podsumowując muszę uderzyć się w pierś i przeprosić za dotychczasowe opóźnienia, które wyniknęły przy projekcie. Zgodnie z informacjami uzyskanymi od kolegów z administracji przyczyny są niezwykle prozaiczne. W pierwszym etapie mieliśmy uzyskać od niemieckiej społeczności A3PL nową mapę, jednakże nasi zachodni sąsiedzi mydlili nam oczy potencjalnymi wadami lub błędami występującymi na ich wyspie, aby w efekcie zachować ewentualne nowinki wyłącznie dla siebie. Następnie zaczęto proces synchronizacji misji, o którym wspomniałem powyżej i trwa on do teraz. Nie chciałbym składać deklaracji odnośnie daty startu, jednakże proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości i zrozumienia, a wszystkich chętnych do pracy zapraszam na pokład! Każda para rąk się przyda! Niemniej jednak wierzymy, że A3PL Polska oficjalnie zostanie uruchomiony nie później niż 26-28 lipca br.
  • https://store.steampowered.com/app/226840/Age_of_Wonders_III/

   https://www.epicgames.com/store/pl/product/torchlight/home
  • Drodzy Gracze! Pozwolę sobie przedstawić pełne grono "szefów frakcji": SD & CG - @Derek Shepherd FIFR - @Przemysł Dziesiąty FAA - @Marcin Kubiak DOJ - @Andreo Johnson  
  • Drodzy gracze, Ze smutkiem informujemy, że niestety w skutek różnych zawiłości mających miejsce w międzynarodowym zespole deweloperskim A3PL niestety serwer nie będzie uruchomiony na zapowiadanej nowej niemieckiej mapie Sosopol. Zamiast tego spotkamy się ponownie na Fishers Island natomiast serwer będzie wzbogacony o wszystkie nowości jakie występowały we Francuskiej wersji A3PL które część z Was śledziła już na poprzedniej edycji a których nie będziemy jeszcze w szczegółach wymieniać. Jak zauważyliście we wiadomości wyżej - wyłonieni zostali szefowie frakcji którzy już teraz prowadzą rekrutację do swoich departamentów (niedługo ukażą się posty w tym zakresie w stosownych działach) - zachęcamy do rekrutowania się 🙂 Jeśli chodzi o start serwera to potrzebujemy jeszcze około tygodnia maksymalnie dwóch aby dograć tłumaczenie misji z Francuskiego na Polski. Będziemy informować o postępach. Stay tuned.
  • Informujemy, że istnieje już możliwość przechodzenia rekrutacji na Obywatela. Zapraszamy na TS3 🙂 
 • Statystyki forum

  • Tematów
   115
  • Odpowiedzi
   831
×