Skocz do zawartości
MachoNG

Oficjalny START!

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany moment... moment, w którym mogę Was poinformować o oficjalnym starcie serwera!

Czekaliście niecierpliwie? Mam nadzieję, że tak, bo jeszcze chwilę poczekacie, a dokładnie to krótką chwilę, ponieważ mam dla Was jeszcze jedną informację.

Gdyby ktoś z Was z różnych przyczyn nie mógł odwiedzić wyspy w tym czasie - nie bójcie się. Całe wydarzenie startu serwera będzie przedstawione na transmisji przez @QBA.WTF, a zapis z transmisji będzie dostępny publicznie. Ale po co transmisja? Bowiem dla graczy, którzy odwiedzają nas po raz pierwszy przedstawione zostaną podstawy takie jak wyjście z hotelu czy wyciągnięcie auta z garażu. Dla jednych błahostka, dla innych pierwsze wyzwania jeżeli wcześniej u nas nie gościli. 

>> TRANSMISJA ODBĘDZIE SIĘ TUTAJ <<

A teraz pora na punkt kulminacyjny!

Kliknij spoiler, no kliknij, wiem że czekasz!

Spoiler

START

13 stycznia!

Godz. 16:00 zebranie na TS i nasze odpowiedzi na Wasze pytania.

Godz. 17:00 otwarcie bram wyspy!*

*planowana godzina, może ulec zmianie jeżeli nasza rozmowa z Wami potrwa krócej/dłużej - wszystko zależy od Was i waszych pytań

W związku z tym, że w niedalekiej przyszłości w życiu jednego z nas miejsce będzie miało pewne wydarzenie niezwiązane z projektem, którego dokładna data nie jest jeszcze znana, pragniemy poinformować, że:

• jeżeli data tego wydarzenia przypadnie w dzień planowanego startu - start opóźni się o jeden dzień;

Możecie również zadawać pytania w tym temacie, odpowiemy na nie w trakcie zebrania w sobotę.

• Like 1
  • Uwielbiam 11
  • Szok 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Wiem, że czekacie na start dlatego z przykrością muszę poinformować, że zgodnie z tym o czym informowaliśmy od razu - czyli wspomnianymi sprawami osobistymi mogącymi przesunąć datę - niestety wydarzenie to przypadło na sobotę.

W związku z powyższym start przesunięty zostaje na niedzielę 13 stycznia na godzinę 16:00.
Pozostały plan przebiegu wydarzeń pozostaje bez zmian.

Przepraszamy za problem i mamy nadzieję, że zrozumiecie.

Do zobaczenia w niedzielę!

• Like 1
  • Dzięki 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi