Skocz do zawartości
MachoNG

Odebranie rangi obywatela przed startem

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z oficjalnym otwarciem serwera planowanym na 12 stycznia (sobota) i faktem, że blisko 17% użytkowników naszego forum nie odebrało jeszcze obywatelstwa (prawdopodobnie chcąc zrobić to przed samym startem, bo po co komuś ranga skoro i tak na razie nie wejdzie na serwer, ponieważ trwa Closed Beta) proszę Was, abyście nie zwlekali i zgłaszali się na rozmowy o obywatelstwo jak najszybciej na naszym serwerze TS3 (ts3.a3pl.pl).

Jest to dla Nas bardzo ważne, ponieważ chcemy, aby każdy obywatel otrzymał dostęp do serwera o tej samej porze w dniu startu, jednak w sytuacji, gdzie nagle przed samym startem po odbiór rangi pojawi się duża liczba użytkowników, najprościej w świecie możemy nie być w stanie obsłużyć wszystkich zapytań o pomoc przed startem. Skutkować to może tym, że Ty lub Twój kolega/koleżanka będzie jeszcze oczekiwać na rangę w czasie, kiedy inni będą już w trakcie rozgrywki.

Aktualnie rozmowy wstępne przed otrzymaniem obywatelstwa są uproszczone, dlatego z punktu widzenia osoby ubiegającej się o obywatelstwo lepszą opcją jest zaliczyć rozmowę teraz niż w przyszłości.

Jest to zaznaczone w kilku miejscach, ale gdyby kogoś ominęła ta informacja to wspomnę jeszcze raz. Dostęp do serwera jest BEZPŁATNY, aby móc wziąć udział w rozgrywce nie jest wymagana żadna opłata jednorazowa/miesięczna i takie opłaty nie są przewidziane. Serwer docelowo ma utrzymywać się z dotacji, dlatego nie obawiajcie się, że teraz zaczniecie grę, a za miesiąc czy dwa nie będziecie mogli grać, ponieważ za dostęp do serwera trzeba będzie zapłacić.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z załogą A3PL przy użyciu poniższych komunikatorów:

  • Like 1
  • Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×