Skocz do zawartości
QBA.WTF

Poradnik Startowy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy Ci za przeniesienie swojego obywatelstwa na naszą wspaniałą wyspę!
Aby dołączyć do gry i zacząć grać, wykonaj poniższe czynności!Jeśli wykonałeś to wcześniej, tutaj są informacje potrzebne do szybkiego dołączenia na serwer:

Arma3Sync: ftp://sync.a3pl.pl/.a3s/autoconfig
Teamspeak Adress: ts3.a3pl.pl
Server IP: arma.a3pl.pl
Hasło do serwera: dostępne na stronie głównej forum, pod widgetem serwera

zhHn3Bm.png

Krok 1: Rejestracja na forum

Spoiler

-Wchodząc na stronę główną Kliknij "Zostań Obywatelem" (Przycisk znajduje się na samej górze po prawej stronie)

iLaMtRK.jpg?1

-Następnie wyświetli się okienko, które poinformuje Ciebie o następnych krokach. Również je zobaczysz w tym poradniku.
VSFYW2N.png?1

-Kliknij przycisk "Zaloguj się przez Steam", następnie zostaniesz przekierowany na stronę logowania Steam, uzupełnij dane tj. Login i Hasło do konta Steam, z którego będziesz odwiedzał naszą wyspę, następnie kliknij "Zaloguj"

J57Vtcc.png

-Zostaniesz z powrotem przekierowany na naszą stronę, na której musisz uzupełnić Imię oraz Nazwisko swojej postaci oraz podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link aktywacyjny. Następnie Przeczytaj "Warunki użytkowania" oraz zaznacz ptaszek w kratce obok(oznacza że przeczytałeś i zgadzasz się z warunkami), potem naciśnij "Utwórz nowe konto"

ubBpHnS.png

-W tym momencie(lub po krótkiej chwili) powinieneś/powinnaś dostać link potwierdzający Twojego Maila na adres e-mail, który został przez Ciebie podany. Potwierdź klikając "Potwierdź mój adres e-mail".

pJOo02V.jpg

-Twoim przedostatnim krokiem jest uzupełnienie Historii postaci. Jeżeli nie masz weny twórczej na historię swojej postaci możesz ją chwilowo pominąć,wpisując cokolwiek, i uzupełnić później, ale przed rozmową wstępną musisz ją już mieć.

YE2LGc9.png

-Twoim ostatnim krokiem jest przyjście na TeamSpeak i zdanie rozmowy wstępnej, która obejmuje znajomość regulaminu serwera aby odebrać rangę Obywatela. Udaj się na kanał Rozmowa Wstępna i poczekaj na Staff. Tymczasowo zrezygnowaliśmy z rozmów wstępnych i jeśli napisałeś dobrą historię postaci - otrzymasz Obywatela.
IP Teamspeak: ts3.a3pl.pl

zhHn3Bm.png

Krok 2: Arma3Sync I Modyfikacje.

Spoiler

Arma3Sync

Spoiler

Jeśli jeszcze nie masz, pobierz Arma 3 Sync stąd oraz zainstaluj. Arma3Sync jest konieczny, aby automatycznie pobrać wymagane modyfikacje oraz umieścić je w odpowiednim miejscu w plikach gry "Arma 3".

Modyfikacje

Spoiler

Najpierw otwórz Arma3Sync. Kliknij kartę "Repositories", a następnie kliknij niebieski znak plus (+).
FOPmmCz.jpg
Pojawi się nowe okienko. Wpisz adres URL automatycznej konfiguracji(auto-config) w odpowiednim miejscu, a następnie kliknij "import". Powinno ukazać się że połączenie  nastąpiło, a następnie możesz kliknąć OK.
Adres URL auto-config to: ftp://sync.a3pl.pl/.a3s/autoconfig

ANCGaaR.jpg
  Teraz powinieneś zobaczyć "Arma 3 Project Life" na liście repozytoriów. Za każdym razem, gdy pojawi się nowa zawartość do pobrania, będzie ona oznaczona "UPDATED" na czerwono, co oznacza że nasza modyfikacja została zaktualizowana do nowszej wersji. Aby pobrać modyfikacje lub "zaktualizować synchronizację", jak usłyszysz, wywołaj serwer, kliknij białą kwadratową ikonę z niebieską strzałką skierowaną w jego stronę.

eitO5vr.png

Zostaniesz przekierowany do ekranu aktualizacji. Kliknij zielony znacznik wyboru, aby uruchomić sprawdzenie wszystkich plików, które jeszcze nie zostały pobrane lub nastąpiła ich aktualizacja. Następnie kliknij opcję "Select All" i sprawdź, czy wszystkie pola w obszarze "Repository content" są zaznaczone. Następnie kliknij przycisk odtwarzania, aby rozpocząć pobieranie.

GPyJRnQ.png

Po zakończeniu pobierania pojawi się okno z powiadomieniem. Możesz teraz zamknąć Arma 3 Sync.

 

zhHn3Bm.png

Krok 3: Instalowanie Plug-in "Task Force Radio"

Spoiler

Przejdź do swojego katalogu Arma 3, w którym pobrano pliki z repozytorium. (Lokalizacja ścieżki zostanie wyświetlona na górze ekranu aktualizacji repozytorium, który był wcześniej wyświetlany w obszarze Domyślny folder docelowy, obrazek poniżej w przypadku problemów z odnalezieniem miejsca docelowego ścieżki.)
NDmGjAh.png
Następnie kliknij folder z napisem @task_force_radio kolejno TeamSpeak, a następnie dwukrotnie kliknij plik o nazwie task_force_radio.ts3_plugin, aby zainstalować wtyczkę. (Pamiętaj, aby ponownie uruchomić Teamspeak, jeśli był otwarty podczas instalacji.) Teamspeak będzie teraz gotowy do użycia.

HQK8zdy.png
PzhDlhW.png
zrCXrFf.png
IQKQJ8v.png
L7gv3Pu.png

zhHn3Bm.png
Krok 4: Ładowanie modów.

Spoiler

Otwórz Arma3 i na launcherze, kliknij zakładkę "Modyfikacje". Kliknij w miejscu, w którym znajduje się "Mod Lokalny".

EZNpnF9.png

To otworzy nowe okno eksploratora plików. Teraz przejdź do tego samego miejsca, w którym zostały zapisane Twoje modyfikacje w folderze Arma 3. Załaduj teraz trzy modyfikacje (@ A3PL, @ CBA_A3 i @task_force_radio)

0QKbH3o.png

Następnie możesz nacisnąć przycisk Graj i przejść do ekranu z listą serwerów

zhHn3Bm.png
Krok 5: Dołączanie do Serwera

Spoiler

Wejdź w wyszukiwarkę serwerów, najeżdżając na "Wielu Graczy" a następnie klikając na liście w "wyszukiwarka". Możesz użyć filtra wyszukiwania wpisując nazwę serwera "Arma 3 Project Life Polska" albo kliknąć w "Połącz" i wpisując:
IP Serwera: arma.a3pl.pl
Wyskoczy okienko z prośbą o podaniem hasła na serwer, Aktualne hasło: dostępne na stronie głównej forum, pod widgetem serwera
Następnie zostaniesz poproszony o podanie Imienia i nazwiska. Bardzo ważne jest to żebyś wpisał nazwę swojej postaci dokładnie jak na forum, dzięki temu administracja nie będzie musiała Ciebie szukać i zmuszać do zmiany nazwy. Jesteś teraz w stanie połączyć się z serwerem!


zhHn3Bm.png
Wreszcie, po tym wszystkim, jesteś gotowy do gry! Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, wejdź na kanał "Potrzebna Pomoc", a zajmiemy się Tobą! Jeśli masz jakiekolwiek obawy, wyślij je w wiadomości, chcielibyśmy Cię wysłuchać. Wszelkie sugestie można zamieszczać w dziale Propozycje na forach, a jeśli znajdziesz jakieś błędy, zgłoś je w raportach o błędach! Jeszcze raz dziękujemy za dołączenie do nas i Witamy w Project Life!

 

 

Edytowane przez Easy Smith
  • Like 6
  • Dzięki 2
  • Uwielbiam 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli TS3 jest zainstalowany w innym miejscu niż pierwotne czasem plugin TaskForceRadio może nie wyświetlać się w samej aplikacji chodź znajduje się np. w D:\(...)\TS3Client\plugins w takim przypadku należy uruchomić aplikacje "uruchom" w windows (od startu poleceń itp.) i wpisać

%appdata%

a następnie odnaleźć C:\Users\(...)\AppData\Roaming\TS3Client\plugins i tam wkleić docelowe 3 pliki ( radio-sounds ; task_force_radio_win32.dll ; task_force_radio_win64.dll )
Pomoc Obrazkowa:


 

*- Oznaczenie (...) oznacza nazwę podkategoria z nazwą na waszym komputerze

Ps. Należy również pamiętać o jego uruchomieniu w TS3- Narzędzia>Opcje - bądź (alt+p)> dodatki - odnaleźć "Task Force Arma 3 Radio"  (to nie problem jeżeli mamy tylko jego) oraz go włączyć przed wejściem na serwer

Pomoc Obrazkowa:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×